مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

چرا اكثر مسئولان سياسي و حتي رهبر از جواب دادن و صحبت كردن عمومي با مردم طفره مي روند؟

در مورد پروتكل الحاقي منع گسترش سلاحهاي هسته اي توضيح دهيد؟

فرمانده پايگاه بسيج بايد داراي چه سني باشد؟

من نمي دانم به كدام ارگان يا شخص و جايي مربوط مي شود ولي از شما سؤال مي كنم آيا شما صبح ها از ساعت 4 الي 8 تا 5/8 سري به پارك ملت در ملأ عام زده ايد كه ببينيد جوانان ما كه براي امر به اين پاكيزه و سالمي به نام ورزش به چه وضعي هستند؟! وقتي جوان و نوجوان من نوعي مي خواهد به پارك مراجعه كند چطور مي توانم او را منع كنم وقتي ميبينم محيط سالم نيست.(وقتي بنده به مأمورين پارك اعتراض كردم گفتند از مقامات دستور آمده جوانان آزاد باشند نگذاريد جوانتان اينجا بيايد)

آيا مسجدي كه نمونه شده است (منظور همين مسجد) نبايد يك مكبر دائم داشته باشد؟

آيا مسئولين كه در رأس امورند و حرفهايي مي زنند كه ...............................تكليف مردم با آنها چيست؟

چرا پس از دو سه سال از انقلاب كه گذشت درارتباط با مردم حشر و نشر و تعامل اجتماعي از صداقت افراد كاسته شده است و مردم در نتيجه بيشتر دچار استرس و اضطراب مي گردند، آن قناعت و پاكي كه در مردم وجود داشت، وجود ندارد. سئوال من اين است چه كنيم تا اين صداقت و قناعت مانند اول انقلاب حكم فرما گردد؟

چرا در جنگ ايران و عراق تعدادي موشك به مناطقي از ايران برخورد كرد ولي در جايي از رسانه هاي گروهي از آن صحبت نشد؟

سعيد عسگر و بهزاد نبوي و محسن سازگارا چه كساني هستند؟لطفاً در هر مورد كاملاً توضيح دهيد؟

نگراني شما و ما در رابطه با انتخابات مجلس هفتم بيشتر ريشه درعملكرد مسئولين دارد كه در چند ساله اخير برملا شده (فساد اقتصادي، جريان آقازاده ها و...) آيا براي اصلاح مسئولين و پاسخگويي روش آنها، فكري شده است؟

نقش جامعه در قبال بعضي مسئولين كه با سوء استفاده از مسئوليت از رانت هاي ويژة اقتصادي استفاده مي نمايند كه بعضاً زير نظر مقام معظم رهبري مي باشند چه مي باشد؟آيا برخورد با اين رانت خواري ها موجب دلگرم شدن مردم نسبت به نظام مي باشد؟

عدم توان اجرايي مسئولين از اجراي امور فرهنگي وكنترل وضعيت جامعه وناتواني مسئولين فرهنگي را نبايد دليل ترك تحصيل دانست بلكه بايد به علت پرداخت نه معلول

  1. 1758 از 4632