مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

براي فيلم مارمولك چه اقداماتي انجام شده است، ما را در جريان بگذاريد؟

آيا درست كه دولت ايران هر ساله (به خاطر همين نقض حقوق بشري را كه غربيها دم از آن مي زنند و مي گويند در ايران وجود دارد) ميليون ها دلار جريمه به سازمان ملل مي دهد؟

مردم شهر ما و امام جمعه محترم شهرمان بارها درخواستهاي زيادي مبني بر ملاقات حضرت آيت الله خامنه اي و رئيس جمهور محترم را در طول ساليان دراز از اين شهر ارائه داده اند ولي از جانب هيچ كدام ترتيب اثري داده نشد. آيا اين ديدارها با مردم سليقه اي است و باز هم بين مردم تبعيض وجود دارد اگر ندارد چرا بايد اين دو مقام مملكتي به شهرهاي اطراف گناباد بيايند و به خود اين شهر نيايند آيا بستگي به استقبال مردم از اين امر دارد و يا اين حق فقط شهرهايي است كه با اصطلاح عام زورشان زياد تر است.

چرا رهبر كه ناظر بر كار سه قوه است دستوري مبني بر كاهش حقوق نمايندگان دورة قبلي صادر نكردند، چرا جلوي اين افزايش حقوق سرسام آور اين افراد را نگرفتند مگر نه اينكه همين حيف و ميلهاي واضح است كه دل مرد م را به درد مي آورد؟

اگر يادتان باشد دورة اولي كه آقاي خاتمي به رياست جمهوري ايران انتخاب شدند آقاي خاتمي در يك حركت نمادين با اتوبوس شركت واحد به همراه وزراي خود به زيارت حرم امام (ره) رفتند. چرا اين معناي ساده زيستي به حقيقت نپيوست و آيا اين كار فريب مردم نبود؟

چرا زنان ايراني نبايد در ورزشهاي جمعي نظير فوتبال در سطح جهاني شركت كنند با اين كه هم استعداد آن را دارند و هم هوش و هم پشتكار و هم غيرت ديني و اسلامي. در حاليكه با كمي طراحي درست در لباس به نحو شايستهاي ميتوانند در سطوح خارجي افتخار آفريني كنند مگر نه اينكه نصف مدالهاي المپيك مخصوص زنان مي باشد و حضور پر قدرت يك كشور در زمينة ورزش در سطح جهاني به ويژه المپيك نشان دهندة قدرت و صلابت آن كشور است (كاري كه ابرقدرتهايي چون آمريكا، روسيه و چين انجام ميدهند) چرا ما بايد در اين امر فقط با نصف توان خود ظاهر شويم آيا دليل آن قوانين شرع ماست. اگر اين گونه است چرا ورزشهاي ديگري كه شايد اندام و اعضاي بدني زنان نيز معلوم است (نظير كاراته، وشوو، تكواندو و ...) شرع اجازه داده است، آيا فقط به خاطر فشارهاي نقض حقوق بشر در ايران است؟

چرا اگر برخي از مسئولين بلند مرتبة مملكت (اين گونه كه در بين مردم شنيده مي شود پولهاي كلان به جيب مي زنند، آيا برخوردي كه بايد با آنها بشود، نمي شود؟ چرا علناً از طريق رسانه ها به اين مسايل جواب داده نمي شود (اختصاصاً حضرت آيت الله رفسنجاني و فرزند ايشان و همچنين آيت الله واعظ طبسي و فرزند ايشان).

در مورد انسانيت مطالعاتي را انجام داده ايم و زندگي بر مبناي انسانيت براي ما بسيار شيرين جلوه كرده و بسيارعلاقه داريم كه اين گونه باشيم ولي محبت خانواده و به طور كلي اجتماع با ما همكاري ميكند؟

چرا در سياست خارجي ايران نوعي ملاحظه انديشي ديده مي شود (مثلاً در مورد قدرت اتمي ايران) در حالي كه ملاحظه انديشي كه ايران از خود بروز مي دهد در مقابل قدرتهايي كه خودشان حامي درجه اول ترور و تروريست ها و منافقان مي باشد.

هر چيزي يا كاري كه انسان را كمك در اين راه پر خطر دارد بيان فرماييد؟

كتابهايي كه انسان را در هر مقطع سني ميتواند از آن مشكلاتي كه دارد او را حفظ كند بيان فرماييد حتي افراد مسن.

در چه زماني مقام معظم رهبري مي توانند امر جهاد دهند با توجه به شرايط فعلي؟

  1. 1787 از 4632