مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

ميخواهم درباره دعا و نيايش و اثر آن تحقيق كنم كه تا چه ميزان ميتوان در پرتو دعا مشكلات و مصايب و ناكاميها را تحمل نمود؟ در ضمن پرسشنامهاي درباره آن تهيه كرده و به پيوست ارسال نمودم. لطفاً نظر خود را درباره آن اعلام نموده و شما هم پرسشنامهاي در اين زمينه تهيه كرده برايم ارسال نماييد.

در مورد ديدن كسي در خواب براي دريافت مطالب خود, توضيح دهيد.

ـ آيا در حوزه هاي علميه مدرك رسمي مي دهند و امكان استخدام در ادارات دولتي با مدرك حوزه هست ؟ اگر كسي پس از گذراندن دوره اي در حوزه ادامهء تحصيل دهد, شهريه هاي گرفته شد, استرداد مي شود؟ آياكتب درسي را خود طلاب بايد تهيه كنند؟ در حوزهء چه دروسي خوانده مي شود؟

اگر يك نفر, نفر ديگري را بكشد, آيا با اعدام او گناه قتل بر گردن او باقي مي ماند; يعني در آن دنياهم مجازات مي شود؟

ـ وقتي كه مرده چشم خود را باز مي كند, دليلش چيست ؟

شاخصهاي يك شخصيت متعادل در اجتماع چيست؟

شخصيت را از جنبه روانشناسي و اجتماعي به صورت جداگانه تعريف و تشريح كنيد.

اينجانب در آخرين نامه اي كه براي شما ارسال كردم (به شمارهء 26427 از علاقه ام به نويسندگي نوشته بودم اينك مشكل فراروي من , چاپ نوشته هايم است , چون نوشته هاي من مورد بررسي و ارزيابي دوستان ومعلمان قرار گرفته و تقريباً آماده چاپ است . لطف كنيد بفرماييد آيا مركزي است كه از اين جانب حمايت مالي كند ونوشته هاي مرا چاپ كند.

سعي من بر اين است كه نمازهايم را به موقع و در وقت خود بخوانم . بعضي مواقع هم نمي خوانم . دراين حالت از خودم بدم مي آيد. لطفاً مرا در اين زمينه ياري كنيد.

اينجانب دانش آموز سال آخر دبيرستان هستم . چه كار كنم كه تنبلي پيشه نكنم و حوصلهء درس خواندن داشته باشم ؟ بهترين ساعات براي درس خواندن چه اوقاتي است ؟ برنامه اي درسي برايم ارايه كنيد تا هم درس هاي پيش دانشگاهي را بخوانم و هم درس هاي سال قبل را. اگر تِست كنكور در اختيار داريد, برايم ارسال نماييد.

احضار ارواح به اين روش كه تمامي حروف الفبا را بر روي كاغذي مي نويسند و يك سلام وخداحافظي ويك بله و خير هم قرار مي دهند و فاتحه اي مي خوانند و مي گويند روحي حاضر است ; اين كه روح شخص به خصوصي را احضار كنند و به وسيلهء انگشت دست بر روي حروف حركت مي كند, در اين مورد چه نظري داريد؟

روند قانوني و متعارف جهت چاپ يك كتاب چيست ؟ چه مواردي بايد لحاظ شود تا يك اثرآسان تر و سريع تر به چاپ برسد؟ نظر به عدم تمكن مالي اينجانب چگونه و از چه مرجعي مي توانم مورد مساعدت قرار گيرم ؟ در صورت تأييد مطالب از طرف شما, آيا مي توانم از كمك و مساعدت شما برخوردار شوم ؟

  1. 373 از 4632