مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

با اينكه علاقه به جنس مخالف ندارم به يكي از خواهران علاقه اي پيداكرده ام و او راكه مي بينم تاثيري درمن مي گذارد وتصميم دارم بااوازدواج نمايم،چه كنم؟
پدر و مادرم هميشه نزاع مي كنند و روي من اثرات منفي گذاشته است وعلتش دخالت هاي بيجاي پدرم، مادرش و عمه ام مي باشد. مرا راهنمايي كنيد؟
انساني هستم سست عنصر در بعضي مواقع قدرت تشخيص خوب وبد را ندارم باهربادي مي لرزم ، راهنمايي ام فرماييد؟
ازدواج با دوست دختر در حالي كه او داراي مريضي خاصي مي باشد، چگونه است؟
دانشجويم و به خاطر مشكلات اقتصادي از ازدواج خود پشيمانم جهت فايق آمدن براين نوع مشكلات ورسيدن به يك زندگي متعادل مراراهنمايي فرماييد؟
سعي مي كنم مردم را راضي نگه دارم،لكن نه از راه منطقي مثل خوبي واحسان بلكه از راه باج دادن وتملق، خلاصه اين كه درخودكمتر احساس شخصيت ميكنم؟
از دانشگاه تا محل خودمان حدود سه ساعت فاصله است و خارج شدن از وطن برايم خيلي ناراحت كننده ودلگير است چه كنم تا بر اين مشكل فايق آيم ؟
در رشته زراعت و اصلاح نباتات مشغول تحصيلم و نسبت به نبود بازار كاراز آينده بسيار مايوس و از ادامه تحصيل نااميد گشته ام راه چاره چيست؟
نظر اسلام درباره ازدواج با دختر عمو چيست ؟آيا از جهت علمي مانعي دارد ؟
صورت زشتي كه دارم مرا شكنجه مي دهدوباعث مي شود كه مورد توهين ديگران قرار بگيرم و اين مرا متنفر از ازدواج نموده است لطفا راهنمائي نماييد؟
آيا ازدواج من با دختري كه هفت سال با من فاصله سني دارد اشكال دارد؟
فكر مي كنم وسواس در خانواده ما ارثي باشد، چون مادر، خواهرانم و خودم به اين مرض مبتلا هستيم. لذا احساس مي كنم مبارزه بي ثمر است، چه كنم؟
  1. 542 از 4632