مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

احساس مي كنم كه مشكل رواني و يا بيماري دارم،ولي دوستان مي گويند،نداري و همچنين من با هر كسي كه دوست مي شوم اسرارم را به او مي گويم،ولي بعدا دچار پشيماني مي شوم؟
نام فرزندم را ميلاد گذاشته ام، آيا نام بدي است؟
خواهر من مشكلات درسي از جمله نااميدي ، سستي و بي حوصلگي داردچگونه مي توان با اين مشكلات مبارزه كرد؟
همسرم هميشه بدون اجازه من به خانه پدرش مي رود و به حرف هاي من وقعي نمي نهد، اختلافاتمان نيز زياد شده است. لطفا مرا راهنمايي فرماييد؟
دانشجوي رشته ماشين آلات هستم. به زن شهيدي علاقه پيداكرده ام كه داراي دوفرزند است، و از طرفي ازدواج با او را همواره با مشكلات ارزيابي مي كنم؟
مشكلات خانوادگي (عدم برخورد صحيح پدر) و تحصيلي ازقبيل تبعيض و بي عدالتي در دبيرستان و دانشگاه باعث دلسردي از تحصيل شده است، مرا راهنمايي كنيد؟
آيا براي رهايي ازوسواس ومشكلات روحي بايدبه پزشك مراجعه كنم؟
مردم روستاي تولدم احكام شرعي نماز،روزه و...را نمي دانند نياز به مبلغ و كسي كه احكام را آموزش دهد داريم،آيا من مي توانم در كنار تحصيلاتم دروس حوزه را بخوانم؟
به علت اختلاف راي با اعضاي خانواده هميشه مشاجره دارم و از اين موضوع خسته شده ام و نمي توانم آن چنان كه بايد درس بخوانم مرا راهنمايي كنيد؟
پدرم زن ديگري دارد و تنها با آنها رفت آمد مي كند. مدت چند سال است كه آنها را نديده ام هيچ كدام مرا تحويل نمي گيرند، چه كنم؟
تحصيلات زنم از من خيلي كمتر است اگر چه به زندگي خويش خوشبينم آيا اين مساله خيلي مهم است و مي تواند در زندگي من تاثير داشته باشد براي رفع اين چه بايد كرد؟
در كودكي مبتلا به اوريون شدم و مشكلاتي براي من پيش آورده،اين مسأله رانمي توانم با كسي در ميان بگذارم، در امر ازدواج مراراهنمائي كنيد.
  1. 544 از 4632