مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

چرا حضرت عيسي 7ازدواج نكرد؟ بعضي از مسيحي ها اين را بهانه قرار داده و به نام كشيش , خود و زندگي شان را وقف كليسا مي كنند وازدواج نمي كنند.

گفته اند: وقتي حضرت موسي خواست صفورا, دختر شعيب رابگيرد, شعيب با حضرت موسي قرار گذارد كه از گوسفندان هر كدام سفيد بود, مال پدر دختر و هر كدام سياه بود, مال حضرت موسي باشد. موسي 7كاري كرد كه اكثرگوسفندان سياه شدند! آن كار چه بود؟

بودا يعني چه ؟ آيا از سوزاندن مرده و بو دادن او نشئت گرفته است ؟

چرا بعضي از صوفيان و دراويش و مرتاض ها با آن كه رياضتشان خلاف شرع و حرام است ,موفق به كارهاي خارق العاده مي شوند؟! آيا نمايش هايشان درست است ؟

چيزي به نام هست كه از ابداعات بودا مي باشد. در ورزش يكي ازمسائلي كه مورد توجه است ; مي باشد. دوستم مي گويد با زن مي توان به مقامات معنوي دست يافت و درهر مشكل و كاري موفق شد. او مي گويد: در زن بايد همراه با بدن و ورزش , روح را نيز با روشي مانند نشستن وفكر كردن صيقل داد. خود او مي نشيند و فكر خود را از همه جا قطع مي كند و مثلاً به شمع معطوف مي دارد ومي گويد: من مي خواهم با به دست آوردن زن آن قدرت را در كارهاي مثبت استفاده كنم , مثلاً در غلبه بر خشم .وي ادعا مي كند بر طبق گفتهء بعضي نويسندگان , قدرت علي 7در كندن در خيبر و چيزهايي كه نقل كرده اند,شبيه اين معنا است كه انسان با غلبهء روح بر بدن بتواند كارهاي عظيمي را انجام دهد. لطفاً توضيح دهيد آيا اين كارها درست است ؟

مكان حضرت خضر7كجا است ؟

كشتي نوح در كجا مخفي شده است ؟

پيراهن حضرت يوسف 7چه معجزاتي انجام داده و در حال حاضر در دست چه كسي است ؟

عصاي حضرت موسي به جز تبديل شدن به اژدها, چه كارهاي ديگري انجام مي داد و الآن در دست كيست ؟

لوح محفوظ حضرت سليمان 7در دست كيست ؟

حضرت عيسي 7فعلاً كجا و مشغول چه كاري است ؟

با توجه به اين كه يكي از اصول دين اسلام , نبوّت است و انكار آن موجب كفر است , ترديد در نبوت حضرت زرتشت چگونه توجيه مي شود؟

  1. 764 از 4632