مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

بعضي از سرمايه هاي ملي ما بسيار بيهوده هدر مي شود مانند جشنواره اي كه چندروز پيش برگزار شد كه 800 ميليون تومان خرج آن شد چرا مسئولين بالا رتبه با اين كارها برخورد نمي كنند و اگر برخورد كرده اند چگونه بوده (رهبر انقلاب چه برخوردي مي فرمايند) آن سرمايه مستقيماً از پول نفت تشكيل شده بود؟

آيا براي از بين بردن اين فرهنگ غرب كه با لباس هاي مبتذل وارد شهر مي شوند و همه را به طرف خود مي كشانند چه بايد كرد؟

ليستي از كتب منتشره از تأليفات موسسه فرهنگي امام و چگونگي تهيه و خريد و ذكر مبالغ كتب فهرست وار بيان كنيد؟

چرا اين قدر اجناس گران است؟

چرا اين قاچاق فروشان را دستگير نمي كنند؟

چرا اينقدر آمار معتادين بالا رفته است؟

چرا نمي گذارند من با آقاي خامنه اي صحبت كنم؟

با توجه به اينكه در رأس نظام ولايت فقيه مدظله العالي وجود دارد و مي بينيم مقام معظم رهبري سفارش بر حفظ اموال بيت المال دارند: آيا در مقابل اين همه ريخت و پاشها و ضايعنمودن اموال بيت المال و سفرهاي خارجي وزراي در حال حاضر و بالاخص وزير راه و ترابري و محاكمه ننمودن افرادي كه در حادثه قطار نيشابور مقصر بودند آيا باز هم بايد ساكت بمانيم در حالي كه مي دانيم قلب مقام معظم رهبريو دل ولي عصر از اين اعمال جريحه دار مي باشد.

چگونه به پسرها اعتماد كنيم؟

از نظر رواني چرا مادر بيشتر نسبت به فرزندان احساس ترحم مي كند ولي پدر اين گونه نيست؟

نظام جمهوري اسلامي ايران چه تمهيد و تعبيراتي در خصوص تربيت دختران و پسران چه در خانواده هاي مذهبي و غير مذهبي كه متأسفانه هيچ تقيد و پايبندي به تربيت ديني فرزندان وجود ندارد و نظر به جذابيت هاي كاذبي كه در راستاي انحراف فرزندان از اصول ديني و معرفتي وجود دارد و نصايح پدر و مادر و تبليغات ديني را تحت شعاع قرار داده انديشيده است و براي به راه آوردن اين نسل آينده ساز چه كاري مي بايست كرد؟

چگونه بايد به يك دختر 15 ساله برخورد كرد و خواسته هاي آن را تا چه حد بايد برآورده كرد؟ فرق بين يك دختر 15 ساله و پسر 18 ساله چيست؟

  1. 1780 از 4632