مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

پاسخ آیت الله مکارم شیرازی درباره سئوال قمه زدن در عزای سید الشهدا علیه السلام چه حکمی دارد؟
پاسخ آیت الله سبحانی درباره گدایى که مقادیرى زیادى پول از طریق سؤال و تکدى جمع آورى مى کند، آیا مرتکب فعل حرام مى شود یا نه؟
پاسخ آیت الله سیستانی درباره سئوالبا توجه به این که برنامه های ماهواره شامل برنامه های مفید وعلمی نیز هست، نظر حضرتعالی در رابطه با خرید و استفاده از ماهواره چیست؟
پاسخ آیت الله شبیری زنجانی درباره سئوال در برخی از بازی های کامپیوتری برای طی مراحل مختلف، کاربر باید برخی از نمادهای مذهبی همانند کعبه یا مسجد را تخریب کند یا صدای اذان را قطع نماید. بازی مذکور چه حکمی دارد
پاسخ آیت الله مکارم شیرازی درباره سئوال :آیا میتوان از سایتهای غیر مجاز بدون قصد شهوت دیدن کرد؟
پاسخ آیت الله خامنه ای درباره سئوال تجدید چاپ کتابها و مقاله‏ هایی که از خارج وارد شده و یا در داخل جمهوری اسلامی چاپ می‏شوند، بدون اجازه ناشران آنها چه حکمی دارد؟
پاسخ آیت الله علوی گرگانی درباره آیا دیدن فیلم خارجی بازیرنویس فارسی اشکال دارد یا نه؟
پاسخ آیت الله شبیری زنجانی درباره اگر در اثناى نماز عذری پیش بیاید و شخص ترديد کند که نماز را ادامه دهد يا قطع كند؛ نمازش چه‌ حكمى دارد
پاسخ آیت الله خامنه ای درباره آیا هیپنوتیزم جایز است؟
حضرت آیت الله جوادی آملی:تقصیر در امدادرسانی به مصدوم حرام است
حکم کمک مالی به شبکه های ماهواره در جهت گسترش معارف اسلامی/پاسخ آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی
پاسخ آیت الله وحید خراسانی درباره حكم نماز دانشجویی كه برای كارهای فارغ‌التحصیلی پس از اتمام دوره تحصیل به محل تحصیل مراجعه می‌كندچیست؟
  1. 138 از 4632