مطالب این بخش جمع آوری شده از مراکز و مؤسسات مختلف پاسخگویی می باشد و بعضا ممکن است با دیدگاه و نظرات این مؤسسه (تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)) یکسان نباشد.
و طبیعتا مسئولیت پاسخ هایی ارائه شده با مراکز پاسخ دهنده می باشد.

اسامي پيامبران چيست و مدفن آنها كجاست
نامهاي شهداي كربلا چيست
چرا اسلام پس از رحلت پيامبر((صلي الله عليه وآله)) از موقعيت ممتاز اوليه خود برخوردار نبود؟
اين كه اسلام در طول تاريخ تنها در زمان پيامبر عملي شد و امروز نيز در كشورهاي اسلامي فقط نام اسلام هست، نمي تواند دليلي بر اين باشد كه اسلام قابل پياده شدن نيست؟
تصميم نهايي در مورد اسيران بدر چه بود؟
كداميك از اسيران قريش كشته شدند؟ چرا؟
1- اصحاب كهف چندبار درطول تاريخ بيدارشدند ودوباره خوابيده اند؟ « ازابتدا تاروزقيامت »
خواب اصحاب كهف چند سال طول كشيد؟
در مورد اصحاب كهف و داستان مربوط به ايشان (چنانچه در قرآن كريم آمده است) به يكسري معلومات و اطلاعات نيازمندم ، در اين مورد سوره كهف آيه 9 وارد شده است و همچنين در روايات اسلامي مسيح از اصحاب كهف ذكري به ميان آمده است. خواهشمند است در اين مورد بنده را راهنمائي كنيد و اگر كتابي را مي شناسيد از آن نام ببريد.
چرا دانشمندان سني كه بيشتر از دانشمندان شيعه هستند سني شده اند؟ آيااينكه مي گوئيم فقط شيعه حق است و اين قشر به بهشت مي روند اغراق نيست؟
آيا درصدراسلام طبقه اي به نام روحانيت وجودداشت ويا از قرن 7و8به تدريج علماي اسلامي به صورت طبقه اي خاص ظهور كردند علت آن چيست؟
خانه كعبه اولين بار به دست چه كسي بنا شد، و چند مرتبه و به دست چه كساني بازسازي شد، و وجه نام گذاري و علت بناي آن را مي خواهم بدانم؟
  1. 2057 از 4632